Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Średniówka

Średniówka, lubelskie

  • 69 000 zł
  • 4 400 m²
  • 15,68 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Furmanek

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Średniówka

Średniówka, lubelskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

69 000 zł

4 400 m²

15,68 zł/m²

Działka siedliskowa Średniówka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

69 000 zł 4 400 m² 15,68 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 69 000 zł (15,68 zł/m²)
  • Działka: siedliskowa, 4 400 m²
  •   kształt: prostokąt; szerokość: 23m; teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Widokowa działka 0,44 ha
na siedlisko lub rekreację z własnym lasem

Majdan Abramowski, gm. Goraj, Roztocze Zachodnie

Wyjątkowe miejsce z panoramicznym widokiem na malownicze, roztoczańskie wzgórza.

Roztocze Zachodnie - urokliwy region wyróżniający się pięknym krajobrazem usianym licznymi wzniesieniami, których grzbiety porozcinane są malowniczymi wąwozami o stromych zboczach,
okolica charakteryzująca się nieskażonym (...)

Agent

Paweł Furmanek

507 020...

507 020 304

84 686 03 05

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Furmanek

507 020...

507 020 304

84 686 03 05

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Furmanek

Zostaw telefon, oddzwonimy